Google

Hastalığa Karşı SERUM + Vitamin Katkısı

Başlatan Recep KELEŞLER, 18 Temmuz 2013, 12:03:31

« önceki - sonraki »
500 gr Tatlımsı DESTROKS serum
BEMİKS KOMPOZE 5 li ampül
DODEX 5 li ampül
5 li ampüller kırılarak şırınga ile içerisindeki vitamin çekilir,tekrar şırınga ile 500 gramlık seruma enjekte edilir.Civciv,yarka,yetişkin fark etmez verebilirsiniz tüğ renkleri daha canlı durur ve vitamin katkısı yapmış olursunuz.Sularına karıştırmanız yeterlidir...
NOT: Tüm eczanelerde bulabilirsiniz.
Mesajı Paylaş

[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]
  • Gösterim 11,718 
  • Hastalıklar Ve Tedavileri
  • 18 Yanıtlar

belirli bir aralığı var mı?haftada bir ayda bir gibi? Mesajı Paylaş
Dilini terbiye etmeden önce yüreğini terbiye et.Zira söz yürekten gelir dilden çıkar...

Ben hergün sularına katıyorum civcivlerimin hiçbir sıkıntı yaşamadım.Tam tersi iştahları açılıyor ve tüğleri daha canlı parlak renk alıyor. Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

t eşekkürler yeni bir bilgi daha öğrenmiş oldum.sağolasın. Mesajı Paylaş
Dilini terbiye etmeden önce yüreğini terbiye et.Zira söz yürekten gelir dilden çıkar...

recep bey yapılan serumun oranı nedir?kaç litre suya kac mg serum?
Mesajı Paylaş

Yetişkinlere 2 kilogramlık su kablarında 10 cc lik şırınga ile 2 full şırınga çekip karışımı verebiliriz,

[IMG]http://img493.yukle.tc/thumbs/3809serum.jpg[/img] (http://img493.yukle.tc/image.php?id=3809serum.jpg)

[IMG]http://img493.yukle.tc/thumbs/8379serum1.jpg[/img] (http://img493.yukle.tc/image.php?id=8379serum1.jpg) Mesajı Paylaş

arkadaşım bu karışım bir mucize diye bilirim ve civciv ölümlerini 100 98 etkiliyo arkadaşmı paylaşımı için tşk eder bir ek bilgi vermek istiyorum müsdeniz olursa bu serum içine bir ek diyecem.de vitamini kemik gelişimi için tek ampül olarak satılır.onuda bu karışım içine koyulursa tam anlamlı bir serum yapmış oluruz ben öyle kulanıyorum. Mesajı Paylaş
hayvan sev ki insanları tanı.

teşekkürler harika bir karışım Mesajı Paylaş

Paylaşım için teşekkürler. Mesajı Paylaş

10 günlük civcivlere kac mg vitamin serum vermemiz gerekir
çünkü arkadaşlarımda biri büyük tavuklarla vermiş olduğu vitamin serum 10cc 2 şırınga sudan civcilerde içince 15 adet civciv öldü Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
10 günlük civcivlere kac mg vitamin serum vermemiz gerekir
çünkü arkadaşlarımda biri büyük tavuklarla vermiş olduğu vitamin serum 10cc 2 şırınga sudan civcilerde içince 15 adet civciv öldü

Normal şartlarda saf olarak karışımdan verseniz daha ölüm olmaması gerekir,eğerki karışım 1 seneden fazla muhafaza edilmiş ise sıkıntı yaratabilir ben saf olarak bile civcivlerime verdiğim zaman her hangi bir olumsuzluk gözlemlemedim.Yinede temkinli olmak istiyorum derseniz 2,5 ml lik şıranga ile civciv suluğuna karışım yapabilirsiniz. Mesajı Paylaş

teşekkürler bence de ölmemeliydi ama yinede vitamin fazlası zehirleme yaparmı diye korktuduğumuzdan sıkıntı yok kullanmaya devam ediyoruz .farklı bir durum olabilir araştırıyoz                                                           BİLGİLER İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER Mesajı Paylaş

Bu karışımı 45 gunluk 4 civcive hergun sabah 8 de 2 lt lik sularina 10 cc tek şırınga vermiştim. Şimdi salma olduğu için ara verdim. Mesajı Paylaş
www.kuluckadunyasi.com
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009906610975

Beslenilen Türler;
Light brahma, cüce koşin

Bu süreç 20 gün kadar devam etti Mesajı Paylaş
www.kuluckadunyasi.com
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009906610975

Beslenilen Türler;
Light brahma, cüce koşin

Civcivlerin gözündeki şişliğe iyi gelirmi bu karışım? Mesajı Paylaş

Civcivlerin gözündeki şişliğe iyi gelirmi bu karışım?

Bu karışım vitamin desteğidir,şişkin göze tedavi amaçlı kullanılamaz... Mesajı Paylaş

Ben bu karışımdan yaptım verdim normal su vericekmiyim? yoksa bu su bitene kadar sürekli vericekmiyim recep bey ? bide 10 lt lik su ya karıştırdım bu karışımı doğrumu yapmışım Civciv beslemeye yeni başladım hobi olarak. şuan civcivlerim 1 i 50 günlük felan 5 tanesi 1 aylık yakın oldular.
Mesajı Paylaş

Ben bu karışımdan yaptım verdim normal su vericekmiyim? yoksa bu su bitene kadar sürekli vericekmiyim recep bey ? bide 10 lt lik su ya karıştırdım bu karışımı doğrumu yapmışım Civciv beslemeye yeni başladım hobi olarak. şuan civcivlerim 1 i 50 günlük felan 5 tanesi 1 aylık yakın oldular.

Volkan bey bu karışımı yaptıysanız hayvanların sularına ekleyerek verebilirsiniz.Kümeste ki sular günlük ve ya 2 gün de bir değiştirilmelidir.Haftalık 2-3 kere bu vitamin katkısından kullanabilirsiniz. Mesajı Paylaş

Teşekkür ederim ilginiz için Recep bey Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.