Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Tanışma / Yıldırım Sarı

Başlatan Yıldırım Sarı, 27 Nisan 2017, 11:16:33

« önceki - sonraki »
Ad Soyad             :Yıldırım Sarı
Yaş                      :16
Meslek                 : Öğrenci
Memleket             :Ankara
Beslediğim Irklar  :

İyi günler hobi olarak kuluçka ile ilgileniyorum hepinize merhaba Mesajı Paylaş

• Gösterim 2,618 
  • Ankara
  • 4 Yanıtlar

Hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı olsun... Mesajı Paylaş

Günün Adamı Olmaya Çalışma, Hakikatın Adamı Olmaya Çalış. Çünkü Gün Değişir, Hakikat Değişmez...(Hz.Mevlânâ)

Hayırlı olsun... Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Sitemize hoş geldin güzel kardeşim. Gençleri aramızda görmekten çok mutlu oluyorum. İnşallah sayıları her geçen gün artar. Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com

İnşallah öyle olur. Zevkli bir hobi daha önce güvercin, kanarya, muhabbet kuşu, finch, kedi, köpek ve akvaryum balıkları ile ilgilendim. Şuan ise hepsini bitirip bu işe merak saldım. Eğer öteki konumda kafama takılan sorular giderebilirsem yeni daha güzel bi makine yapacağım. Bu arada Elmadağ'da bahçemiz olması özellikle de yaz ayında civcivlerime (ki inşallah çıkarlarsa) güzel bi ortam olacaktır. İyi akşamlar dilerim... Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.