Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Nem Sorunum Var

Başlatan Ahmet baskan, 25 Nisan 2017, 11:36:04

« önceki - sonraki »
Slm arkadaslar el yapimi makinamda nem oranini %30dan yukari cikartamadim.
Gunlerdir bos calistiriyorum sukabini buyuttum cam  kap metak pilartik filan denedim
Yok baze %20  filan ne yapsam resim cekip attimmi yardim istiyorum bu arada mini
Buzdolabindan yaptim makinayi Mesajı Paylaş

• Gösterim 2,544 
  • Soru & Cevap
  • 4 Yanıtlar

Bende ilk yaptığım makinede benzer bir sorunla karşılaşmıştım. Sonra fark ettim ki nem ölçer bozukmuş. Su kabını büyüttüğünüzde veya değişik şeyler denediğinizde nem göstergesi hiç yükselmiyor ise nem ölçer cihazınız sıkıntılı olabilir. Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com

Nem olcerim calisiyor icerideki sicaklik dusunce
Yani 19℃ olunca nem cikiyo 70filan neyse kendim
Farkli seyler diniyorum bakem ne olacak Mesajı Paylaş

Ne olcer isi dusunce ki durumu Mesajı Paylaş

Makinanızın havalandırma delikleri gerektiğinden büyük ise bu nemin çabuk kaçmasına sebep olabilir. Nemi arttırmanın başka bir kolay yolu da bir kısmı su kabının içinde kalacak bir kısmı kabın dışında asılı kalacak şekilde konulacak bir bez pamuklu bir bez olur ise suyu emer ve kabın dışındaki ıslak kısım sayesinde nemin artmasına yardımcı olur. Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.