Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

çimuka Ct Serisi ısı Yükseliyor Durmuyor...yardım

Başlatan Kadir Düzgün, 27 Mart 2015, 19:09:58

« önceki - sonraki »
Çimuka ct serisi makinem geldi.şu an boş çalışıyor.kapıyı açayım dedim.ısı 40 olana kadar durmuyor.37.7 ye gelene kadar 15 dakika ötüyor alarm bana normal değil gibi geldi...
Mesajı Paylaş

• Gösterim 3,211 
  • Soru & Cevap
  • 5 Yanıtlar

15 dakikalık bir zamanda ki ısı değişimi çok sıkıntı yaratmaz sanırım ama bilen arkadaşlar daha aydınlatıcı bir şekilde yardımcı olurlar size. Benim makinemde de ısı kapağı açtıktan sonda bir derece civarında yükseliyordu sonra sabitleniyordu. Mesajı Paylaş

Bahadır Bey siz daha iyi bilirsiniz.Yüksek ısı 15 dakikada öldürür derler...Şu an 38.8 ısı durdu.Alarm ötüyor.38.9 oldu.Umarım bozuk değildir.İlk uyarıda ısı vermeyi kesiyor.Ama hala yükseliyor... Mesajı Paylaş

Oda sicakliginiz kaç Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Bahadır Bey siz daha iyi bilirsiniz.Yüksek ısı 15 dakikada öldürür derler...Şu an 38.8 ısı durdu.Alarm ötüyor.38.9 oldu.Umarım bozuk değildir.İlk uyarıda ısı vermeyi kesiyor.Ama hala yükseliyor...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Oda sicakliginiz kaç
Murat Bey iyi akıl etmiş benim aklıma gelmemişti oda sıcaklığı. Oda sıcaklığınızı kontrol edin. Ayrıca firmayı arayıp durumu anlatın. Anormal bir durum ise değişim yaparlar. Mesajı Paylaş

Oda scakligi cok fark yaratiyor. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.