Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Cuce Kosin Satan ?

Başlatan Fatih Erol, 25 Mart 2015, 20:00:46

« önceki - sonraki »
arkadaslar cuce kosinler cok hosuma gidiyo elinde olupta artvine 2+1 3+1 seklinde satis yapicak olan varmi? Mesajı Paylaş

• Gösterim 4,868 
  • Cüce Cochin
  • 6 Yanıtlar

bu konuda size üyelerimizden serdar yürekli ve Muhammet ikbal yardımcı olabilir fatih bey
yalnız serdar arkadaşımız izmir içi  sahiplendiriyordu. Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

bende aslen izmirliyim ama burda gorev yapiyorum dahada 2 yil burdayim. Mesajı Paylaş

Fatih bey merhaba  bende gayet kaliteli koşinler vardı fakat yer darlıgından çok sevdıgım o ırktan vazgecmek zorunda kaldım sattım hepsını umarım dıledıgınız kalıtede bulabılırsınız Mesajı Paylaş

beyaz ve griler hoşuma gidiyordu fakat bulamadım. dark die tahmin ettiğim bir çift buldum sizce türü nedir ve nasıllar? Mesajı Paylaş

Fena degıller ama tabıkıde eksıklerı var Mesajı Paylaş

ne mesela eksikleri ?
Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.