Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Güvercin Yumurtalarım Ölmüşmü ?

Başlatan betulsaygili, 26 Şubat 2015, 00:21:27

« önceki - sonraki »
8 gün önce banyo camına yuva yapan güvercin, yumurtalarını maalesef benden korktuğu için için terketti. yumurtaları içeri aldım bir haftadır kuluçka olayını a'dan z'ye öğrendim iki gün önceye kadar damarlanması vs gayet normaldi hatta lambayla baktığımda hareketlerini bile görebiliyordum. dün içindeki siyahlık büyümüştü baktığımda ama hareketleri falan göremiyorum öldüler mi acaba lütfen yardımcı olurmusunuz? Mesajı Paylaş

• Gösterim 3,069 
  • Güvercin
  • 4 Yanıtlar

Hareket yoksa  ölmüş manasına gelir.İçinde sürekli hareket oluyor ışıkta mutlaka fark edersin.Bir de içinde öldüğünde siyahlık çoğalıyor ve dibe cansız çöküyor.Haliyle diğer belirgin şekilde boşalıyor ışıkta o boşluk belli oluyor.Sen de pek göremedim çökme olayını acaba yeni mi öldüler... Mesajı Paylaş

gözüken karartı hariç her yer beyazlaştı. arka tarafı zaten hava kesesi galiba bilmiyorum. iki gün önce siyahlık küçüktü bariz hareket ediyodu şimdi hiç hareket yok Mesajı Paylaş

kendi fikrim yavru ölmüş. Hava kesesi çok küçük gözüküyor. Nem düşük kalmış.  Nemin düşük olması sebebiyle ölmüş. Mesajı Paylaş

Aramıza hoşgeldiniz.Tanışma bölümünden kendinizi tanıtmanız form kuralları gereğidir.Sorunuza soru ile cevap verelim.Şimdi bu yumurtaları içeri alınca nerede bekletmeye aldınız kuluçka makinanız falan mı var.Birde gelişimin belli bir döneminden sonrası görülmez.Güvercin yavruları çıkar mı? bilemem ama bence çıksa da yaşayamaz.Çünkü tavuk civcileri gibi değil, çıplak olarak çıkar ve tamamen annesinin ilgisine muhtaçtır.  Mesajı Paylaş
*Yay gibi eğri olup elde tutulmaktansa ok gibi doğru olup uzaklara atılmayı tercih ederim.

*Başarı azimle yapılan her işin sonucudur.

*El yapimi kuluçka makinası hakkında her şey.

www.kuluckadunyasi.com
aalsay_1980@windowslive.com

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.