Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Yapmakta Olduğum Kümes Resimleri

Başlatan mehmet öner, 08 Ocak 2015, 08:17:40

« önceki - sonraki »
[IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap[/img][IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap[/img][IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap[/img][IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap[/img][IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap[/img][IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap[/img][IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap[/img][IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap[/img][IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap[/img][IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap[/img][IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap[/img] Mesajı Paylaş

• Gösterim 7,983 
  • Üyelerimizin Kümesleri
  • 26 Yanıtlar

Resımler cok kucuk. Mesajı Paylaş
0536 772 10 13

Kolay gelsin Mesajı Paylaş

Kolay gelsin güzel olacağa benziyor fakat resimler küçük Mesajı Paylaş
www.kuluckadunyasi.com

Resim boyutları çok küçük düzenleyip tekrar yüklerseniz daha iyi olur iyi çalışmalar Mesajı Paylaş

Mesajı Paylaş

Emeğinize sağlık baya güzel olacağa benziyor bittiğinde. Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Çok emek verilmiş.Hayırlı günlerde kullanırısın inşallah. Köpeğinde çok güzel. Mesajı Paylaş

Abı bu kumesmı yoksa bır sanat eserımı,bunun projesını kım cızdı, ıscılık zaten on numara... Elınıze emegınıze saglık. Mesajı Paylaş
0536 772 10 13

Teşekkür ederim Kaya Bey, Ben buna benzer kümesleri yurt dışında çok görmüştüm, ya polonya yada macaristan'da bir yerde gördüğüm kümesi biraz daha geliştirerek kendi zevkime göre ben dizayn ettim. Bütün gördüğün herşeyi ben kendi başıma yapıyorum kimse planlamadı yani, zaman buldukça gidiyorum bahçeye uğraşıyorum işte 3 ayda bu hale getirebildim. Daha da büyüteceğim kümesi, işin içine girdikçe ve sizlerin tecrübelerini okudukça aklıma başka şeylerde geliyor. Mesajı Paylaş

Ben hayran kaldım 10 numara olmuş ellerinize sağlık Mesajı Paylaş
www.kuluckadunyasi.com

Arkadaşlar!
Eksik veya olması gereken veya olmaması gereken detaylarda bana yardımcı olursanız, görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim, hepinize iyi çalışmalar dilerim. Mesajı Paylaş

mehmet bey gerçekten çok güzel olmuş ellerinize sağlık. Mesajı Paylaş
SİLVER,SPLASH,BLUE LACED WYANDOTTE
LIGHT BRAHMA (Q7) , DARK BRAHMA (KARA OĞLAN) , LIGHT SUSSEX , SULTAN , İSPENÇ...
544 638 88 77 -HoBi PARK-ANTALYA-

çok güzel düşünülmüş çok güzel dizayn edilmiş mükemmel bir kümes allah sağlık sıhhat içersinde keyfini çıkarmayı nasıp etsin... Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

teşekkür ederim kardeşim sende sağol. Mesajı Paylaş

Süper olmuş ellerinize sağlık... Mesajı Paylaş

Görsel açıdan gayet güzel görünüyor. Kullanış bakımından da bir o kadar iyi olacağa benziyor. Bitince de fotoğraflarını görmekten mutluluk duyarız. Elinize emeğinize sağlık. Mesajı Paylaş

Mesajı Paylaş

İyide bu kümes değilki bu bildiğimiz villa olmuş :))) On numara beş yıldız Mesajı Paylaş

çok güzel olmuş maşallah
m2 nedir birde kaç tavuk için bu kümes Mesajı Paylaş

Maşallah :) bekçinizin de maşallahı var. Tabanı nasıl yapmayı düşünüyorsunuz? Mesajı Paylaş
www.kuluckadunyasi.com
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009906610975

Beslenilen Türler;
Light brahma, cüce koşin

teşekkür ederim Kemal Bey, Tabanını epoxi düşünüyorum. Mesajı Paylaş

Doğan bey ölçülerde ufak bir yanlışlık yapmışım, tekrar veriyorum ölçüleri, Kümes en : 3 mt, Boy:3.30, yüksklik: 2 mt - 2.16 mt , Gezinme alanı 4.80 mt X 3.00 mt teşekkür ederim tekrar. Mesajı Paylaş

elinize saglık cok güzel olmuş
Mesajı Paylaş

çok güzel olmuş elinize sağlık.Fakat aklıma birkaç şey takıldı.Maliyeti ne oldu size ve ışıklandırmayı ne sekilde yapmayı düşünüyorsunuz?   kolay gelsin.. Mesajı Paylaş

verimli olması dileğiyle Mesajı Paylaş

Hayırlı uğurlu olsun Allah sağlık sıhhat uzun ömür ve güle güle hayvan beslemeyi nasip etsin bende en yakın zamanda 8*4metre büyüklüğünde bir kümes yapmayı planlıyorum resimlerden yeni fikirler edindim çok teşekkürler hoşçakalın Mesajı Paylaş
Hükümdar köylünün yumurtasını alırsa, adamları bütün tavukları alır. (Sadi)

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.