Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Deve kuşu yavruları

Başlatan M.Münir TOPRAK, 05 Ağustos 2014, 19:54:03

« önceki - sonraki »
resmen oyun oynuyorlar Mesajı Paylaş

www kuluckadunyasi.com
  • Gösterim 7,384 
  • Evcil Dünyasından Kareler
  • 13 Yanıtlar

Dans ediyorlar sanki.
Bu arada Serhat kardeşim naptı acaba. Mesajı Paylaş
Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez.

devekuşu yavruları satlıkmı fiyat ne kadar olur Mesajı Paylaş

çok tatlılar Maşallah Mesajı Paylaş
=Silver Laced Wyandotte=
=Silver Spangled Hamburg=
=White Belgian Bantam=
=Atak-s=
=Lohman Brown=
=Plymouth=
=Red Broiler=
=Rhode Island Red=
=Köy Tavuğu=

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
devekuşu yavruları satlıkmı fiyat ne kadar olur
yok ışıl hanım bunlar satılık  degil
sadece youtubeden  paylaştıgım bir video Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Bu videoyu izleyince deve kuşu besleyesim geldi :) Mesajı Paylaş

Günün Adamı Olmaya Çalışma, Hakikatın Adamı Olmaya Çalış. Çünkü Gün Değişir, Hakikat Değişmez...(Hz.Mevlânâ)

Dans ediyorlar sanki.
Bu arada Serhat kardeşim naptı acaba.

Abi yumurtanın birisi boştu,Birisi dolu idi içerisinde ölmüş maalesef.Tahminime Göre 10 Günlük bir gelişmeden sonra ölmüş.. Mesajı Paylaş

Bu videoyu izleyince deve kuşu besleyesim geldi :)
tuncay bey bende düşünüyorum yanlız döllü(1 adet) yumurtalarına 200 tl diyorlar.
kuluçka programları içinde farklı konuşuyorlar.ısı ve nem değerleri için
kimi 42 günde çıkar kimi 45 günde çıkar diyorlar.
birde koloni halinde besleyeceksin 2 dişi 1 erkek
Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Bu videoyu izleyince deve kuşu besleyesim geldi :)

Zaten popülosyon olarak yaygın bir tür olsaydı bu deve kuşunada bir standart getirirdi bizim hobicilerimiz yok boynu 60 cm olanı idealdir,çift tırnaklı olmalıdır vs,vs... diye tuncay bunlar ufakken iyide büyüdüklerinde manyak adam kovalıyolar sinirlenince  ;D ;D ;D Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Zaten popülosyon olarak yaygın bir tür olsaydı bu deve kuşunada bir standart getirirdi bizim hobicilerimiz yok boynu 60 cm olanı idealdir,çift tırnaklı olmalıdır vs,vs... diye tuncay bunlar ufakken iyide büyüdüklerinde manyak adam kovalıyolar sinirlenince  ;D ;D ;D
onuda düşünmedim değil yani :D hayvanat bahcesi,nde gördüm boyum kadar var bunla insan başedemezde :D neyse ben vazgectim bu hevesten  :) Mesajı Paylaş

Günün Adamı Olmaya Çalışma, Hakikatın Adamı Olmaya Çalış. Çünkü Gün Değişir, Hakikat Değişmez...(Hz.Mevlânâ)

Ben belgeselde izledim yumurtalarına yatarken tilki yaklaşınca depara kalkıyor tilki arkasına bile bakmadan kaçıyor :D düşünsene normal gurk tavukta bile 20.ci günde kaldırıp yumurtalara bakıyorsun varmı çatlak diye bu deve kuşunda onu yapamazsın bir gaga vuruşta adamı nakavt eder  ;D ;D Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Ben belgeselde izledim yumurtalarına yatarken tilki yaklaşınca depara kalkıyor tilki arkasına bile bakmadan kaçıyor :D düşünsene normal gurk tavukta bile 20.ci günde kaldırıp yumurtalara bakıyorsun varmı çatlak diye bu deve kuşunda onu yapamazsın bir gaga vuruşta adamı nakavt eder  ;D ;D
ozaman biz deve besleyelim , deve güreşi yaptırırız :) Mesajı Paylaş

arkadasım besledi sakat olmaktan korktu sattı bir çiftti arastırdık 3 dişi bir erkekmiş ayarı sitrese girermiş yoksa Mesajı Paylaş

Abi yumurtanın birisi boştu,Birisi dolu idi içerisinde ölmüş maalesef.Tahminime Göre 10 Günlük bir gelişmeden sonra ölmüş..

Saglık olsun Serhat deve kuşu kuluçkası bayağı teferruatlıydı yanlış hatırlamıyorsam. Mesajı Paylaş
Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez.

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.