Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

sasso tavuk

Başlatan Yunus Emre ÖNDÜL, 15 Mayıs 2013, 22:03:26

« önceki - sonraki »
selamun aleyküm  abimelrim ve kardeşlerim  sasso  tavuk  hakkında bilgisi olan varmı  biraz bulmuşum almaya degermi degmezmi bilgi  verirseniz sevinirim  şimdiden heppinizi tşkler Mesajı Paylaş

Yunus Emre ÖNDÜL
BİTLİS MERKEZ
0506 926 25 94
  • Gösterim 15,502 
  • Tavuk
  • 11 Yanıtlar

aleyküm selam yunus emre kardeşim
okudugum,bildigim kadarı ile sassolar et cinsi tavuklardır.iri cinslerdir et verimi iyidir birde çok dayanıklı bir  cins miş. Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Yunus abi çok hızlı büyüyen aynı hızla yumurtaya gelen iri arada çift sarılı ve bol yumurtlayan,şişko,hantal,doymak bilmeyen bi ırk kriterler uygunsa alabilirsin  :) Bence hem et hem yumurta açısından güzel bi ırk ancak hibrit bi ırk elde edeceğiniz yavrular kendilerine benzemeyebilir gerçi makul fiyatlara palazları satılıyor gerekte yok civcivden üretmeye bence. Mesajı Paylaş

40 günlüklerine  5 lira fiyat verildi  pazarlıksız   bide bizim buranın şartına uymuş  herhalde tam emin olabilmek için soruyom  Mesajı Paylaş
Yunus Emre ÖNDÜL
BİTLİS MERKEZ
0506 926 25 94

aleykum selam cuvalla yem alamya hazırlan ama işi gucu sırf yem yemek bu hayvanın :) Mesajı Paylaş

Yazılanları okudum ve onaylıyorum. Hibrit ve çok yem tüketen ama yediğini inkar etmeyen. Kombine bir ırktır.
Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com

eyvallah  ALLAH heppinziden razı olsun  Mesajı Paylaş
Yunus Emre ÖNDÜL
BİTLİS MERKEZ
0506 926 25 94

Sendende razı olsun dostum... Mesajı Paylaş

fiyatı uygunmuş.burada 1 haftalık civcivlerine 5 tl istiyorlar.
bu cins genelde salma beslenen kümesler için uygun hayvan yeşillik börtü böcek ne bulsa yiyor. Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

bu ırk hıbrıt mı degılmı hıbrıt olmadıgı soylenıyo Mesajı Paylaş

Takdir edersinizki yemedende et yapamaz :D Mesajı Paylaş

konu biraz eski ama bende 5 tane sipariş verdim bu sassolardan daha önce hiç beslemedim çift sarılı yumurtluyor diye aldım bakalım artık yumurta verimi nasıl bunların besleyen varmı aramızda Mesajı Paylaş
osmanulusoy@sdu.edu.tr

http://www.facebook.com/#!/osman.ulusoy

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.