Google

320 bıldırcın yumurtasını bu gün makinama koydum.

Başlatan Niyazi Karataş, 03 Haziran 2012, 18:25:25

« önceki - sonraki »
Ewet arkadaslar bugun itibariyle yaklasık 320 adet bıldırcın yumurtasını kendi yaptıgım kuluçka makinesine koymuş bulunmaktayım umarım iyi ve saglıklı bir çıkım alırım sizlerle paylaşmak istedim...

Teşekkürler... Mesajı Paylaş

Horoz ne kadar öterse ötsün, civciv tavuğun dıkdıkına bakar.
  • Gösterim 7,511 
  • Bıldırcın
  • 14 Yanıtlar

Hayırlısı olur inşallah.

Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com

Hayırlı Olsun. Mesajı Paylaş

Bol çıkımlar dilerim... Mesajı Paylaş
0 534 747 43 32     G.O.P / İSTANBUL

inşallah arkadaşlar. Mesajı Paylaş

Niyazi bey kazasız, belasız, aksiliksiz bir gelişme ve çıkım süresi dilerim. Mesajı Paylaş
İzmir/Bayraklı/Çaymahalle
0 507 763 99 97

16. gün arkadaslar kısmetse bıldırcınlarım yarın cıkmaya başlayacaklar.  Bir çok yumurta makinedeyken kendi kendine catladı onları ayırdım inşallah kalanlar sağlıklı bir çıkım olur. Mesajı Paylaş

İnşallah güzel çıkımlar olur Malesef bıldırcınlarda amatör çıkımlarda bu tür olaylar oluyor kontrol edemiyde o kadar yumurtayı ama çıkan yavrular iyi olur inşallah... Mesajı Paylaş

1 tane bildircinim dunyaya geldi arkadaslar hala makinede aksam uzeri alicam hala islak yeni dogdu yumurtalarin bir coguda catlak insallah guzel cikim alacam hayirlisiyle yarina cogu cikmis olur... :) Mesajı Paylaş

Hadi hayırlısı :D Mesajı Paylaş

50 adet bıldırcın cıktı bugun itibariyle yarın devamı gelecek inşallah Saygılar  :D Mesajı Paylaş

Bıldırcın işi ne güzel ya ben hintlerden 50 yavru alsam belki ikinci sezonda bile yavru  almam :D ;) Mesajı Paylaş

hayırlı olsun hepsi çıkar inşallah  :) Mesajı Paylaş
herşey cücükler için

Sonuç olarak arkadaşlar 320 adet yumurtadan 150 tanesi bozuk cıktı :(  30 tanesi gelişim tamamladı fakat çıkamadı 20 tanesi dölsüz çıktı 120 adet başarılı çıkım alabildim :S Mesajı Paylaş

Geçmiş olsun .. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.