Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Ishal

Başlatan Serkan Hatap, 11 Kasım 2016, 14:00:01

« önceki - sonraki »
meraba arkadaşlarım. benim ördeğim bayadır ishaldi. ancak yemek az da olsa yiyordu. sonra SULFA MEGA ishal ilacını temin ettim. bugün 2. günü. sabahları suyuna 1 yemek kaşığı karıştırıyorum. ancak bugün çok halsiz ve yemek yemiyor. korkmaya başladım. lütfen acil bi yardım... Mesajı Paylaş

• Gösterim 4,588 
  • Ördekler
  • 7 Yanıtlar

cevap veren yok mu? Mesajı Paylaş

ishal ölümcül bir hastalık değil neden gereksiz ilaç kullandın yan etki etmiştir 1,2 güne toparlar. Mesajı Paylaş
Rhode Island Red !

ancak ishal günlerdir vardı ve bin çeşit bilgiye bakınca bu durum oldu. şimdi de ateşi var. Mesajı Paylaş

İshal insanlardada hayvanlarda da ölümcül bir hastalıktır Yılmaz Bey.1-16 günlük buzagilarda 1-8 haftalik oglak ve kuzularda bir aynı zamanda civciv pilic ve yarka larda performansı yüzde yüzlere kadar düşüren yada hayvanı öldüren ciddiye alınması gereken bir hastalıktır.Tarım ve köy işleri Bakanlığınin en çok üzerinde durduğu hayvan ziraati mucadelelerindendir.oyuzden bence zararsız diye hafife almamak gerekir. Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Serkan Bey bir yemek kaşığı ölçütü bir veteriner tavsiyesimi  yoksa ilaç perspektifinde mi o şekilde yazıyor Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

eczacının söylediği bir litre suya bir yemek kaşığı şurup. ancak şimdilik iyi. ancak iştah sıfır. pelet yem biraz değişik geldi heralde.yemiyor. iştah olarak doğal bi yöntem önerebilir misiniz? Mesajı Paylaş

Geçmiş olsun... Mesajı Paylaş
Smyrna Rottweiler Kennel

http://www.kuluckadunyasi.com

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.