Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

çevirme

Başlatan MUHAMMET GÖKMEN, 25 Şubat 2015, 11:27:10

« önceki - sonraki »
ben yumurtaları elle çeviriyorum ama yumurtalar dik duruyor kağıt yumurta viyolu kullandım dik çeviriyorum yumurtaları sorun olurmu?
Mesajı Paylaş

• Gösterim 5,062 
  • Makinede Çevirme Sistemi
  • 7 Yanıtlar

Öncelikle tanışma bölümünden kendinizi tanıtınız.Soru ile ilgili olarakta resimle anlatım olursa soru daha açık olur. Mesajı Paylaş
*Yay gibi eğri olup elde tutulmaktansa ok gibi doğru olup uzaklara atılmayı tercih ederim.

*Başarı azimle yapılan her işin sonucudur.

*El yapimi kuluçka makinası hakkında her şey.

www.kuluckadunyasi.com
aalsay_1980@windowslive.com

resim yukleyemedim boyut yuksek diyo ama yumurta viyolu bildiğimiz markette satılan kağıt yumurta vıyolu çevirmede yumurtalar dık duruyo bi cevirdiğimde yumurtanın sivri ucu aşagıya geliyo bi cevirdiğimde yumurtanın kalın olan uçu asagıya geliyo çıkımda sorun olurmu? teşekkürler... Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
resim yukleyemedim boyut yuksek diyo ama yumurta viyolu bildiğimiz markette satılan kağıt yumurta vıyolu çevirmede yumurtalar dık duruyo bi cevirdiğimde yumurtanın sivri ucu aşagıya geliyo bi cevirdiğimde yumurtanın kalın olan uçu asagıya geliyo çıkımda sorun olurmu? teşekkürler...
Muhammet bey yumurtanın kalın ucu hiçbir çevirme sisteminde yukarı gelmez.Remimlerle alakalı açıklamaların olduğu bölüm vardı ama site yenilemesinde kalkmış benim hotmailime atın ben yayınlayayım. Mesajı Paylaş
*Yay gibi eğri olup elde tutulmaktansa ok gibi doğru olup uzaklara atılmayı tercih ederim.

www.kuluckadunyasi.com

1. Mesajı Paylaş

www.kuluckadunyasi.com

Öncelikle karton viyol uzun ömürlü ve sağlıklı olmayacaktır.Ayrıca içerinin nemine de olumsuz yönde etki eder.
Çevirmeye gelince, ipli bir mekanizma ile 45 derecelik açıyı yağlayacak bir sistem oluşturabilirsiniz.Ama dediğim gibi bir ince tarafı üste üste gelsin bir kalın tarafı üste gelsin gibi bir mantık hiç duymadım. Benden tecrübeli arkadaşların deneyimlerini öğrenmek lazım. Mesajı Paylaş

www.kuluckadunyasi.com

Ben ipli cevirme yontemini dusundum ama bir tarafi kalkinca ampule yaklasiyor ısı esit yayilmiyor Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Ben ipli cevirme yontemini dusundum ama bir tarafi kalkinca ampule yaklasiyor ısı esit yayilmiyor
Viyolu iki adet yapıp uzun tafarının ekseninde kısa taraf yönünde döndürme yapabilirsiniz. Mesajı Paylaş

www.kuluckadunyasi.com

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.