Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Sarı Köpüklü Ishal

Başlatan Görkem KÖSE, 25 Aralık 2016, 13:13:27

« önceki - sonraki »

sizce sebebi ne olabilir kötü kokulu sarı köpüklü ishal
söz konusu hayvanlara 12 ayda 3 kere iç parazit uygulamasi (nilverm) yapilmistir.hayvanlarda iştah kaybı ve durgunluk yok tüyleri kabarma yok.fazla vitamin uygulamsi yok. sebebini bir türlü bulamadim Mesajı Paylaş

GUSHTEREK
  • Gösterim 7,984 
  • Hastalıklar Ve Tedavileri
  • 8 Yanıtlar

Bu konuda bir bilgisi olan arkadaş yokmu Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

ilacın canlının içini temizlemesinden kaynaklı olabilir
yada havaların soğukluğundan kaynaklı bendeki tavuklardan da bazen görüyorum tam olarak foto daki gibi değil
ama yakın görüntü var Mesajı Paylaş

Sağolun Mehmet Bey eksik olmayın.yem değişimi yaptım bide soğuk havalar falan muhtemelen ondan olmuştur diye düşünüyorum bende Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

bu gün fotodaki dışkının aynısını kendi kümesimde de gördüm
tavuklarımdan 2 tanesinde öksürükle hapşırıka benzer bir durum fark ettim büyük bir ihtimalle soğuk algınlığıdır yarın veterinere gidip sorayım sebebini yada tedavisisni bulursam sizi buradan bilgilendiririm Mesajı Paylaş

bugün veterinere sordum soğuktan kaynaklandığını söyledi ve hiprodoxı kullanmamı önerdi Mesajı Paylaş

faydası olacaktır mahmut bey ben aspirin kullandım bikaç gün normale döndüler.hipradokside benim çok beğendiğim bi antibiyotik grubu fakat 4 günden fazla kullanmamak gerek Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
faydası olacaktır mahmut bey ben aspirin kullandım bikaç gün normale döndüler.hipradokside benim çok beğendiğim bi antibiyotik grubu fakat 4 günden fazla kullanmamak gerek
teşekkürler görkem bey bir sorum olacaktı bu ishal devam ederken tavuklara newcastle bronşist aşısı yapabilirmiyiz Mesajı Paylaş

Riske girmeye gerek yok mahmut bey sağlam hayvana asi yapmak daha uygun olacaktir Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.