Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Kulucka Yapiyorum Yardim Lutfen

Başlatan fatihsahiner, 01 Aralık 2016, 17:40:12

« önceki - sonraki »
Selamin aleykum abilerim ben ilk makinami yapiyorum ve bi saklama kabi almak istiyorum 80ltre yeter demi 70tl veya bu kopuklerden olmazmi Mesajı Paylaş

• Gösterim 2,425 
  • El Yapımı Kuluçka Makineleri
  • 3 Yanıtlar

Selamin aleykum abilerim ben ilk makinami yapiyorum ve bi saklama kabi almak istiyorum 80ltre yeter demi 70tl veya bu kopuklerden olmazmi ama saklama kabindan olursa kac litre yapayim 50lt remi yoksa 80lt remi  daha iyi olur Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Selamin aleykum abilerim ben ilk makinami yapiyorum ve bi saklama kabi almak istiyorum 80ltre yeter demi 70tl veya bu kopuklerden olmazmi ama saklama kabindan olursa kac litre yapayim 50lt remi yoksa 80lt remi  daha iyi olur

Aleyküm selam kapasite olarak kaç yumurtalı düşünüyorsunuz ? otomatik hazır yumurta çevirme viyolu mu kullanacaksınız ? yoksa viyolu kendiniz mi yapıcaksınız ? saklama kabından yapılan makinelerde muhakkak dışarıdan yalıtım yapılmalı aksi taktirde ısı ve nemi istediğiniz gibi tutturmakta zorlanırsınız. Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Mkopuk var aldim onu ama saklama kabi siparisi vericem acaba gelirmi gelmezmi supheliyim viyolu alcam otamatik olcak Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.