Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

emko 3710-n baglantı şeması

Başlatan Osman Kılınçharman, 13 Ağustos 2014, 17:36:26

« önceki - sonraki »
Baglantıyı nasıl yapacagımı bir turlu anlayamadım yardımcı olur musunuz? Mesajı Paylaş

• Gösterim 5,159 
  • Soru & Cevap
  • 11 Yanıtlar

bu yardımcı olur sanırım Mesajı Paylaş
*Yay gibi eğri olup elde tutulmaktansa ok gibi doğru olup uzaklara atılmayı tercih ederim.

*Başarı azimle yapılan her işin sonucudur.

*El yapimi kuluçka makinası hakkında her şey.

www.kuluckadunyasi.com
aalsay_1980@windowslive.com

cok teşekkür ederim sağolun Mesajı Paylaş

Rica ederim. Mesajı Paylaş
*Yay gibi eğri olup elde tutulmaktansa ok gibi doğru olup uzaklara atılmayı tercih ederim.

www.kuluckadunyasi.com

bişey daha sorabilir miyim? harici sigorta baglamayi öneriyorlar sigorta nasıl olmalı ve nereye bağlanmalı Mesajı Paylaş

Sigorta otomatik olursa iyi olur makinanın toplam çekeceği akıma göre de amperi değişir. Küçük çaplı hobi amaçlılarda 10 amper yeterli olacaktır.tüm sistemin korunması için en başta elektrik ondan geçmeli.Ha siz illa her cihazı ayrı ayrı koruyacağım derseniz her biri için hazır elektronikçilerde satılan tek kullanımlık çeşitli amperlerde sigortalar var her cihazın maksimum çekeceği ampere göre farklı ayarlarda sigorta alabilirsiniz. Mesajı Paylaş

www.kuluckadunyasi.com

Ali bey gösterdiginiz sekilde bagladım fakat ampuller yanmıyor Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Ali bey gösterdiginiz sekilde bagladım fakat ampuller yanmıyor

2 ile 4 numara değilde 3 ile 4 arasına köprü çekerek deneyin birde. Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Bağladığınız sekli ile bir resim atabilir misiniz.birde 2 ortak olmak üzere 1veya 3ile çalışır.bağlantılarini görmem lazım. Mesajı Paylaş

www.kuluckadunyasi.com

söylediginiz gibi su sekilde bagladım fakat yanmıyo ama 1 deki ısıtıcıyı cıkarıp 5 ile köpru olusturdugum zaman yanıyo ama acma kapama yaptırmıyorum Mesajı Paylaş

3 nolu uca bişey bağlamanıza gerek yok. 1 nolu kabloyu ısıtıcının bir ucuna bağlayacaksınız.ısıtıcının diğer ucunu da (N)5 nolu uca bağlarsanız sistem çalışacaktır. Mesajı Paylaş

cok teşekkür ederim Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.