Google

kuluçka makinemdeki ısı sorunu

Başlatan mehmet çarık, 02 Nisan 2014, 16:48:51

« önceki - sonraki »
termostatım elitech stc 8080h  nemölçerimde nimomed sh 101 nem ölçerle termostadın arasında 1-2 derecelik fark var hangisine güvenmeliyim Mesajı Paylaş

• Gösterim 6,076 
  • Makinedeki Isı
  • 10 Yanıtlar

Dediğiniz ısı ölçerden bende de var ama güvenilir değil.Daha kaliteli ve güvenilir bir ürün almazı tavsiye ederim. Birde İnternetten anladığım termostadınız da ondalıklı değil.Civcivlerin ısıtılması için kullanılabilir. Ama kuluçka makinası için uygun olmaz. Mesajı Paylaş
*Yay gibi eğri olup elde tutulmaktansa ok gibi doğru olup uzaklara atılmayı tercih ederim.

*Başarı azimle yapılan her işin sonucudur.

*El yapimi kuluçka makinası hakkında her şey.

www.kuluckadunyasi.com
aalsay_1980@windowslive.com

Mehmet bey geçen bendede ısı sorunu oldu yeni termostad aldım kalibrasyon sıkıntısı vardı 1,5-2 derece ilyas abinin yonlendirmesi ile kalibre ettim eger ısı sorunu olfugunu anlamak istiyorsan kesinlikle2-3 tane civalı termometre ile olçüm yapki sagliklı olsun Mesajı Paylaş

bence paraya biraz kıyıp kendini kanıtlamış ondalıklı ölçüm yapabilen bir dijital termostat almak daha iyi olur.
nede olsa canlıda kullanacaksınız.fark edecegi en fazla 30-40 tl
Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Munir abi tavsiye edecegin bir marka varmı dijital ondalikli termometre icin? Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Munir abi tavsiye edecegin bir marka varmı dijital ondalikli termometre icin?
bayram bey ben hiç el yapım kuluçka makinası yapmadım kullanmadımda
kullanan arkadaşların kullandıgı marka emko yada efostar.
birçok modelleri var hangisi iyi bilmiyorum bu konuda size  dogru bilgiyi ali alsay ve recep keleşler daha iyi yardımcı olur sanırım. Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

termostatım elitech stc 8080h  nemölçerimde nimomed sh 101 nem ölçerle termostadın arasında 1-2 derecelik fark var hangisine güvenmeliyim
termometre ler arasında farklılıklar olabiliyor.1 2 derece sorun olusturmaz sanırım yada ortalamasini bulmaya calisin. Mesajı Paylaş
[move]Herkes korktuğundan kaçar, yalnız Allah'tan korkan ona koşar.

Muhammed bey Ben civalı civalı termometreyi baz aldım dijitali baz almadım dijitale fazla guvenmedim en azından benim dijitale guvenmiyorum :) guvenilir bir ondalıklí dijital termometre bulursam alayım Mesajı Paylaş

Ben Eforstar model 0,1 ondalıklı termostat kullanıyorum,memnunum önemli olan iç dizayn açılan havalandırma,fan ve ısıtma sisteminin düzgün bir şekilde gerekli yere konuşlandırılmasıdır,her nekadar sorunsuz çıkımlarda alsam makinamın içerisinde alkollü termostat bulunmaktadır. Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Fazla termometre kullanmak kafanızı karıştırır. Termostat termometre arasındaki 1-2 derecelik fark sıkıntı yaratmaz kişisel görüşüm. Mesajı Paylaş
[move]Herkes korktuğundan kaçar, yalnız Allah'tan korkan ona koşar.

Ben Eforstar model 0,1 ondalıklı termostat kullanıyorum,memnunum önemli olan iç dizayn açılan havalandırma,fan ve ısıtma sisteminin düzgün bir şekilde gerekli yere konuşlandırılmasıdır,her nekadar sorunsuz çıkımlarda alsam makinamın içerisinde alkollü termostat bulunmaktadır.
Bence de efostar alırsanız iyi olur kendini ispatlamış bir marka.Kullananlardan bir şikayet duymadım şimdiye kadar. Emkonunku bende var bir sıkıntımda yok ama bazı kişilerin şikayetlerini okudum. Mesajı Paylaş
*Yay gibi eğri olup elde tutulmaktansa ok gibi doğru olup uzaklara atılmayı tercih ederim.

*Başarı azimle yapılan her işin sonucudur.

*El yapimi kuluçka makinası hakkında her şey.

www.kuluckadunyasi.com
aalsay_1980@windowslive.com

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.