Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Kuluçka makineleri hakkında sorularım

Başlatan Uzman UYSAL, 10 Nisan 2012, 12:27:44

« önceki - sonraki »
Arkadaşlar merak ettiğim bazı şeyler var.
Bu kuluçka makinelerinde sadece kümes hayvanlarını mı çıkarabiliyoruz? Yani ben hobi amaçlı uğraşmak istiyorum. Sürüngen de besledim zamanında.
Şu anda altın sülünle ilgileniyorum.
Tek makinede papağan vs.. egzotik kuşları da çıkarmak mümkün mü? Sürüngen, kaplumbağa yumurtaları için de uygun mudur? Yoksa herbiri için ayrı makine mi almam gerekir?
Mesajı Paylaş

Edilmiş hakaretin intikamını hemen almaktansa, duymazlıktan gelmek bazen evladır...
Başkalarının kusurlarını tartarken parmağıyla terazinin kefesine bastırmayan insan pek enderdir...
  • Gösterim 3,799 
  • Markalı Kuluçka Makineleri
  • 3 Yanıtlar

benim kendi fikrim uygun ısı ve nem makinada sağlandığında çıkım alrsın Mesajı Paylaş

Şu an aklımda 2 model var bütçeme uygun.
Brinsea Mini Advance
VGS Tix-9

Eğer hepsi için uygunsa benim için daha iyi olur. Çünkü her canlı için farklı makine almaya gücüm yetmez ( :
Yani çıkım sayısı benim için önemli değil ticaret yapmayacağım için. Yeterki isteklerimi karşılayan tek makine olsun. Mesajı Paylaş
Edilmiş hakaretin intikamını hemen almaktansa, duymazlıktan gelmek bazen evladır...
Başkalarının kusurlarını tartarken parmağıyla terazinin kefesine bastırmayan insan pek enderdir...

Papağan Ve Egzotik Kuşların yavrularını makinede cıkartabilirsin, Ama cıkan yavruları Nasıl besliyeceksin? Onlara anneleri Kusar, beslenmesi sıkıntı olur, Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.