Google

Makine- çevirme sistemi yardım!

Başlatan Soner Kırmaz, 15 Mayıs 2013, 11:35:09

« önceki - sonraki »
Öncelikle Allahın Selamı ve bereketi üzerinize olsun
Videoyu koydum bu şekilde olur mu ? ek olarak ne yapmalıyım ? Çevirme açısı uygun mu ?
Teşekkürler

http://www.youtube.com/watch?v=q5a1M_bb898&feature=youtu.be

[flash=http://www.youtube.com/watch?v=q5a1M_bb898&feature=youtu.be[/flash]

http://www.youtube.com/watch?v=q5a1M_bb898&feature=youtu.be (http://www.youtube.com/watch?v=q5a1M_bb898&feature=youtu.be)

linklerden hangisi uygunsa onu seçebilrsiniz Mesajı Paylaş

Allahım , islama ve müslümanlara yardım et , onları bütün kötülüklerden koru . Milletimizi ve devletimizi her türlü beladan muhafaza eyle  . AMİN
  • Gösterim 10,762 
  • Makinede Çevirme Sistemi
  • 18 Yanıtlar

Merhabalar el ile yapmanızda sıkıntı olmaz tabi ancak günde 4-5 defa gelip çevirme yapmanız gerekir. başlarda heyecanlı olabilir ama sonraları sıkıntılı olabilir. çevirdim mi ? bir sonraki çevirmeyi acaba ne zaman yapsam falan?
en güzeli otomatik bir sistemi kurmaya çalışın Mesajı Paylaş
*Yay gibi eğri olup elde tutulmaktansa ok gibi doğru olup uzaklara atılmayı tercih ederim.

*Başarı azimle yapılan her işin sonucudur.

*El yapimi kuluçka makinası hakkında her şey.

www.kuluckadunyasi.com
aalsay_1980@windowslive.com

Soner bey biz birbirimize faydalı olmak için buradayız diye biliyorum aramızda belki iyi niyeti kötüye kullananlar olabilir
onlarında azınlıkta kalacağını umuyorum. Mesajı Paylaş
İman ki o cevher ilahi ne büyüktür imansız olan paslı yürek sinede yüktür.
necip_sahin@mynet.com
Karabük / 1960 
Tel : 0 505 809 91 13
Beslediğim Canlılar : Jumbo, Albino bıldırcın,  Minyatür Habeş,  Serama

Ben de ilk makinemde bu sistemi kullanmıştım. Çevirmeden daha önemli olanı makine içinde her noktada aynı ısıyı sağlayabilmenizdir. Eğer bunu sağladıysanız günde bir kez çevirseniz de verim alabilirsiniz. Tabi 3-4 kez çevirmek daha iyi olur.
Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com

dostum bence conturn 30 kullanabılrıısn bu kabın içinde dırek adaptorla tak calsıtır....70-80 tl gıbı bır rakam ama faydası cok .... ama tabıkı İlyas abinin dedıgı gıbı  ısının eşit yayılması daha da onemlı Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Soner bey biz birbirimize faydalı olmak için buradayız diye biliyorum aramızda belki iyi niyeti kötüye kullananlar olabilir
onlarında azınlıkta kalacağını umuyorum.

bu ne demek şimdi Mesajı Paylaş
Allahım , islama ve müslümanlara yardım et , onları bütün kötülüklerden koru . Milletimizi ve devletimizi her türlü beladan muhafaza eyle  . AMİN

dur lınk atayım Mesajı Paylaş

http://www.kulucka.com/kulucka/139-Conturn-30-Adaptor-2-W-5-VAC.aspx Mesajı Paylaş

bu ne demek şimdi

Evet Necip bey bunu bende merak ettim şimdi. birde benim iletinin hemen altında olunca... Mesajı Paylaş
*Yay gibi eğri olup elde tutulmaktansa ok gibi doğru olup uzaklara atılmayı tercih ederim.

*Başarı azimle yapılan her işin sonucudur.

*El yapimi kuluçka makinası hakkında her şey.

www.kuluckadunyasi.com
aalsay_1980@windowslive.com

bu ne demek şimdi

Evet Necip bey bunu bende merak ettim şimdi. birde benim iletinin hemen altında olunca...

Evet . Ali beyin bir yanlışını görmedim sağolsun. Necip bey ???? Mesajı Paylaş

kardes baktın mı cevırme sıstemıne Mesajı Paylaş

Evet Serdar Abicim.

Bütçe... Anlarsın umarım
Mesajı Paylaş

anlıyorum kardesım  kendınde yapabılrıısn 15-20 lıra cevırme motoru al  4 tane cıtadan cerceve yap altına tel cak aralarınada bolme cıta koy bak benım makıne el yapımı oyleydı Mesajı Paylaş

Sağol abicim  :) Çok yardımcı oluyorsun Mesajı Paylaş

Ne demek kardesım olcaz tabii.... Mesajı Paylaş

Çok sağoll  :D Mesajı Paylaş

:) Mesajı Paylaş

bu ne demek şimdi
Herkes bu siterye birbirine yardımcı olmak için üye oluyoruz demek istedim Mesajı Paylaş
İman ki o cevher ilahi ne büyüktür imansız olan paslı yürek sinede yüktür.
necip_sahin@mynet.com
Karabük / 1960 
Tel : 0 505 809 91 13
Beslediğim Canlılar : Jumbo, Albino bıldırcın,  Minyatür Habeş,  Serama

soner makinan bana pek kullanışlı gelmedi.çevirme sisteminde cevirme yaparken yumurtalara zarar verecegini düşünüyorum.en iyisi çevirme işlemini avuç içi yapmandır .günde iki kez çevirme yeterlidir.
üyelerimizden muhammed ikbalin el yapımı makinasını beyendim.bu konuda bayagı becerikli.bence makinasını inceleyip
benzetmeye çalışsan takıldığın konularda kendisine danışsan iyi olur .kanaatindeyim.
Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.