Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

çimuka Pd30h Makinem Hakkında.

Başlatan Bahadır Gündoğdu, 23 Kasım 2014, 22:38:16

« önceki - sonraki »
Daha önce uzun süre kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi beni.
Sizce eşit ısı dağıtımı oluyor mudur bu modelde kafama çok takıldı. Bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim. Mesajı Paylaş

• Gösterim 5,030 
  • Markalı Kuluçka Makineleri
  • 8 Yanıtlar

Ben kullanmadım ama bunun hakkında övgüler yağıyor, Bu makine de pek bir sorun çıkacağını zannetmiyorum Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Ben kullanmadım ama bunun hakkında övgüler yağıyor, Bu makine de pek bir sorun çıkacağını zannetmiyorum
Paylaşımının için teşekkürler Batuhan Bey :) Mesajı Paylaş

Paylaşımının için teşekkürler Batuhan Bey :)

Ne demek :) Kuluçka makineleri çok çok abartılı fiyatlara ulaştı hobiciler bile artık üretim makineleri almaya karar verdi 48lik makineler en az  450tl.. 450TL ona vereceğime büyük bir makine kendim yaparım düşüncesine giren bir çok üretici var bende 30luk bir makine yapma çabası içindeyim ama hala bilgilerim tam değil :) Mesajı Paylaş

Ne demek :) Kuluçka makineleri çok çok abartılı fiyatlara ulaştı hobiciler bile artık üretim makineleri almaya karar verdi 48lik makineler en az  450tl.. 450TL ona vereceğime büyük bir makine kendim yaparım düşüncesine giren bir çok üretici var bende 30luk bir makine yapma çabası içindeyim ama hala bilgilerim tam değil :)
Ben eşit ısı dağılımı sıcaklık nem kalibrasyonu konularında tereddüt ettim o yüzden hiç kalkışmama kararı aldım :) Mesajı Paylaş

Ben eşit ısı dağılımı sıcaklık nem kalibrasyonu konularında tereddüt ettim o yüzden hiç kalkışmama kararı aldım :)

Evet bende bir zamanlar öyleydim , sakat çıkım olayı var ki markalı makinelerde bile bu sistem sıkıntı yaratıyor ama yapacak bir şeyim yok denemeye kalkıştık artık :) Mesajı Paylaş

Evet bende bir zamanlar öyleydim , sakat çıkım olayı var ki markalı makinelerde bile bu sistem sıkıntı yaratıyor ama yapacak bir şeyim yok denemeye kalkıştık artık :)
Allah utandırmasın :) Mesajı Paylaş

Allah utandırmasın :)

Amin inşAllah çok teşekkür ederim :) Mesajı Paylaş

şimdi artık eskisi gibi değil hersey arkadaslar internette yok yok hangi kablo nereye gidecek nerden cıkıcak ısıtıcı nerde fan nerde olcak hepsınınn bilgilerı var yapımı daha kolay ve basıt bır hal aldı bence Mesajı Paylaş
TrakyaLı

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.