Google

Kangal Yavrum Ortama Alışıyor..

Başlatan Erhan Ak, 08 Kasım 2014, 21:41:40

« önceki - sonraki »
Kangalım ortama alışıyor... Mesajı Paylaş

• Gösterim 4,499 
  • Diğer Canlı Türleri
  • 11 Yanıtlar

erhan bey sanırım kangalı yavruyken aldınız.
Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Kangalı bu hafta İstanbul'dan gelirken Karacabey'de Kangal Türk'ten aldım. Bana teslim ederlerken yolda sorun çıkartmaması için bayıltmak üzere bir iğne yaptılar. Hayvan bayılmadı, üstelik hasta oldu. 2 gün yemek yemedi, içtiği suyu kustu. Altınoluk' da veteriner Sera Hanım'a götürdüm. İki ayrı enjeksiyon yaptı ve yavru kangal kızım hayata döndü ve kümesin ağası oldu:=) Mesajı Paylaş

Bu kadar yazdım, Münir Bey'in sorusuna cevap vermedim. Kangal bugün 64 günlük. Henüz ismi yok. İsim babası veya annesi olmak isteyen varsa buyursun ismini koysun. Mesajı Paylaş

Hayirli olsun Erhan abi... Mesajı Paylaş
0536 772 10 13

Sağol Kaya kardeş...
Mesajı Paylaş

Maşallah çok güzel Allah nazarlardan saklasın isim önerisi ATEŞ / ZEYNO Mesajı Paylaş

isim önerisi MİRA,ZEYNA Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Bende zeyna yazacaktım fakat doğumda ölen mastif Kızımın ismi diye yazmadım Mesajı Paylaş

Bu da benim kızım maya ellerinizden öper Mesajı Paylaş

maaşallah Mesajı Paylaş

Belki tuhaf gelebilir Erhan abi, fakat cancanli bir isim istersen Sahmeran,Sultan veya  Asya,Asya uzerinde bir dusun abi... :-) Mesajı Paylaş
0536 772 10 13

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.