Google

Kuluçka makınası için gerekli malzemeler

Başlatan Cem AYYILDIZ, 26 Ocak 2014, 13:35:37

« önceki - sonraki »
Arkadaşlar yeni bi tane kuluçka makınası yapacam  gerekli malzemeleri bide yapılışına yardım edermisiniz :D Mesajı Paylaş

• Gösterim 6,690 
  • El Yapımı Kuluçka Makineleri
  • 8 Yanıtlar

malzemeler
1-dijital termostat, nem ölçerli olursa daha iyi olur
2-fan
3-rezistans
4-çevirme motoru
5- kabin (SAKLAMA KABIDA OLABİLİR)
ana parcalar bunlardır cem bey.yapımı ile ilğili internette bir çok video bulabilirsiniz.ayrıca sitemizde kuluçka makinası hakkında bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.kolay gelsin.
Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Teşekkürler Münir bey. Arkadaşa gerekli cevabı verdiğiniz için.
Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com

31ocakta BİM e hem nem hemde sıcaklık ölçü aleti geliyor 9tl Mesajı Paylaş
Gerçekleri gördüğün halde sırt çeviriyorsan, hayat senide yalanlarla yaşamaya alıştırmış demektir...

teşekkür  ederim :D Mesajı Paylaş

sağlıklı ölçermi acaba ? Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
malzemeler
1-dijital termostat, nem ölçerli olursa daha iyi olur
2-fan
3-rezistans
4-çevirme motoru
5- kabin (SAKLAMA KABIDA OLABİLİR)
ana parcalar bunlardır cem bey.yapımı ile ilğili internette bir çok video bulabilirsiniz.ayrıca sitemizde kuluçka makinası hakkında bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.kolay gelsin.

Münir bey gerekli malzemeleri size aktarmış fakat bende biraz ekleme yapmak istiyorum.
Öncelikle piyasada 25-35 lira arası satılan Termostatlardan almayın 0.1 ondalıklı olması tercih sebebiniz olsun.
yapacagınız kapasiteye göre iç fan ebatı önemli,
Nem ölçer kesinlikle iyi olmalıdır 10 liralık olanlar sağlıklı ölçüm yapmıyorlar,
Rezistans yerine ampül de ısıtıcı olarak kullanılabilir...
Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

sağlıklı ölçermi acaba ?
ben pek sağlıklı oldugunu düşünmüyorum yinede denemek lazım.makinaya olmasa evde duvara asarız. :) Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

sağlıklı ölçermi acaba ?
ben pek sağlıklı oldugunu düşünmüyorum yinede denemek lazım.makinaya olmasa evde duvara asarız. :)
:D :D Mesajı Paylaş
Gerçekleri gördüğün halde sırt çeviriyorsan, hayat senide yalanlarla yaşamaya alıştırmış demektir...

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.