Google

1Dk ayırırsanız sevinirim

Başlatan EnesAydoğdu, 15 Mayıs 2014, 12:24:18

« önceki - sonraki »
Merhaba arkadaşlar ben enes otomatik çevirme sistemi yapıcam bana gerekli malzemeleri yazar mısınız  ve basit anlaşılır bağlantı şemasını yollarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum. Mesajı Paylaş

• Gösterim 3,852 
  • Makinede Çevirme Sistemi
  • 4 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap     ben bunun gibi bişey yapacağım güzel birşey Mesajı Paylaş

ben yeni başlıcam için bana tam ölcüler elektrik bağlantı şeması ve malzeme listesi lazım Mesajı Paylaş

kendinmi yapıcaksın alacaksan özelden linkini atıyım Mesajı Paylaş

at istersen ben bi inçeleyim Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.