Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

EN GÜZEL KEKLİK FOTOĞRAFLARI

Başlatan mire, 21 Ocak 2012, 16:02:32

« önceki - sonraki »
Mesajı Paylaş

• Gösterim 13,033 
  • Keklik
  • 18 Yanıtlar

Mesajı Paylaş

Mesajı Paylaş

Mesajı Paylaş

Mesajı Paylaş

Mesajı Paylaş

Mesajı Paylaş

Mesajı Paylaş

Mesajı Paylaş

Eline sağlık hocam güzel paylaşım. Mesajı Paylaş

Böyle Fotoğrafları Koyuyrsunuz İnsan İştaha Geliyo Bslemk istiyo :) Cok Güzeler :) Mesajı Paylaş

merhaba  sıtenıze yenı  üye  oldum gerçekten guzel resımler allah tuylerı kadar ömür versın mumkun olursa jendım makınada cıkardıgım keklıgımın resımın paylaşıyım url=Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap][/url] Mesajı Paylaş

Aramıza hoşgeldiniz Gökhan bey  kendinizi tanıtırsanız daha faydalı olur sızı tanımıs oluruz efendm. Mesajı Paylaş

haklı eleştrınız için  tşk edrım  yerı buramı bılmıyorum ama  fazlada  formda yazı yazmaktan  anlamam neyse kısaca tanıtayım.
adı=gökhan
soyadım=sivritepe
yaşadıgım şehır=ist
aslım=nevşehir
meslegım=(şuanki)personel ve okul taşımacılıgı asıl meslegım oto tamırcılıgı (dizel)
hayranlık duydugum ırklar=güvercin, keklik,saka,kanarya.
hobilerim=bilimum elektrık elektronık uretmek araştırmak
şimdilik bu kadar  aranıza olmaktan buyuk kıvanç ve onur duyuyorum. Mesajı Paylaş

HOŞGELDİNİZ ARAMIZA Mesajı Paylaş

hoşbulduk Mesajı Paylaş

hoş bulduk 
Mesajı Paylaş

Gökhan Abi öncelikle hoş geldiniz. Ben bir şey sormak istiyorum.  Koyduğunuz resimi siz çektiyseniz o keklik sizin mi.(yani nasıl alıştırdınız.)  Uçup gitmiyor mu? :D
İyi akşamlar... Mesajı Paylaş
Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur.
Konfüçyüs

dogru  söz  ne  hacet 
gökhan sivritepe Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.