Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

56 Lı Kuluçka Makinesi Hakkında

Başlatan Özgur Aslan, 09 Mayıs 2016, 16:58:10

« önceki - sonraki »
Merhaba arkadaşlar , bu makineden kullanan var mı performans nasildir acaba bilgisi olan var ise paylaşırsa sevinirim, teşekkürler Mesajı Paylaş

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
  • Gösterim 7,035 
  • Markalı Kuluçka Makineleri
  • 16 Yanıtlar

makineyi hiç kullanmadım performansı hakkında bilgimde yok fakat kontrol paneli ve göstergesi çok hoşuma gitti cimuka bence burdan biraz kopya cekmeli :)😊😊 Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Bu makine sarı kabinli olan çin malının aynısı ve aynı yerde çinde üretiliyor sadece kabin ve kontrol paneli görüntüsü farklı.Bence bu tip makinelere hiç bulaşmayınız... Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Bu makine sarı kabinli olan çin malının aynısı ve aynı yerde çinde üretiliyor sadece kabin ve kontrol paneli görüntüsü farklı.Bence bu tip makinelere hiç bulaşmayınız...

ürünü aldım bakalım performansı nasil olucak Mesajı Paylaş

Sarı makineden iyi diye biliyorum bir arkadaş kullanmıştı bundan bıldırcın çıkarıyordu viyölde döl kontrol lambası filan var ama nem tutmuyor demişti

Sent from my iPhone using Tapatalk Mesajı Paylaş
Rahibe fizan,Gümüş fizan,Light brahma,Light sussex ,kınalı keklik,Jumbo bıldırcın,çin bıldırcını,silver appanzel,isabel sabelpoot

Sarı makineden iyi diye biliyorum bir arkadaş kullanmıştı bundan bıldırcın çıkarıyordu viyölde döl kontrol lambası filan var ama nem tutmuyor demişti

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üç gün oldu makineyi çalıştıralı bakalım , takip ettiğim kadarı ile ısı hassas ayrı bir termometre ile makine ekranında yer alan ısı değerleri aynı sasma yok iyi kalibreli, nem olyı ise benim koyduğum nem ölçer ile %10 luk bir şaşma yapıyor oda satıcı firma ile görüştüm normalinden %10 az ölçüyor dedi durum bundan ibaret ve ayrıca makine içindeki sıcaklık dağılımı homojen, sonuclara bakıcaz artık; doldurdum makineyi bakalım ne olucak performansı görücez ayın sonunda Mesajı Paylaş

Hayırlı olsun. Mesajı Paylaş
Smyrna Rottweiler Kennel

http://www.kuluckadunyasi.com

Özgür bey her ne kadar olsada led lambalarda ısı yayıyor eğer döl kontrol lambaları sürekli yanıyorsa sıkıntı çıkarabilir Mesajı Paylaş
Rahibe fizan,Gümüş fizan,Light brahma,Light sussex ,kınalı keklik,Jumbo bıldırcın,çin bıldırcını,silver appanzel,isabel sabelpoot

Özgür bey her ne kadar olsada led lambalarda ısı yayıyor eğer döl kontrol lambaları sürekli yanıyorsa sıkıntı çıkarabilir

Sefa Bey Devamlı yanmıyorum , manuel açıp kapatılıyor, aksine açıp kapattığınızı unutun 3 dk içinde kendisi kapıyor ışıkları Mesajı Paylaş

Hayırlı olsun Özgür bey. İnşallah bol bereketli çıkımlar almak nasip olur. Mesajı Paylaş
Light Sussex, Colombian Buff Brahma, Blue Laced Red Wyandotte.

Özgur bey makinenin Performansı hakkında birsey varmi

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesajı Paylaş

56 yumurtada 17 dölsüz cıktı , 39 yumurta da civciv oluştu, 39 yumurtanın 6 sı keklikti , keklik altıda altı cıktı. 33 tavuk yumurtasında 23 tane cıktı basarılı 10 tane içinde oluşmuş ölmüş malesef, yani 39 da 10 tane içinde oluşmus ölmüş, 10 tane oluşup neden öldü anlamadım Mesajı Paylaş

Makinenin nemini takip edebildinmi birde o yumurtalar aynı yerde mi duruyorlardi bazı makinelerin bazı bölümleri randıman değişikliği yapabiliyor örnek fana çok yakınlar hava deliklerine çok yakınlar gibiyada makine içinde farlı ısı değişimi
olabiliyor bunun için makinenin içine ekstra termometre koyarak anliya bilirsin kolay gelsin

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesajı Paylaş

Merhaba , makine içinde farklı noktalarda ölçüm yaptım , bir ucunda sıcaklık 37'5 c iken bir ucunda 36.5 civarı makine cevresinde farklı noktalarda 1 c oynuyor , bu farkı nasil giderecğim, makine resimleri yukarıda tesekkürler Mesajı Paylaş

kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ama bu makineden bende almayı düşünüyorum özgür bey acaba makineyi tekrar kullandınız mı eğer kullandıysanız son çıkım sonuçlarını da paylaşa bilirmisiniz Mesajı Paylaş

kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ama bu makineden bende almayı düşünüyorum özgür bey acaba makineyi tekrar kullandınız mı eğer kullandıysanız son çıkım sonuçlarını da paylaşa bilirmisiniz

merhaba , makineyi kullandım 6 keklik yumurtası koydum 6 yumurtada çıktı, tavuk yanılmıyorsam35 civarı koydum , 22 civarı çıktı, Mesajı Paylaş

kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ama bu makineden bende almayı düşünüyorum özgür bey acaba makineyi tekrar kullandınız mı eğer kullandıysanız son çıkım sonuçlarını da paylaşa bilirmisiniz

merhaba , makineyi kullandım 6 keklik yumurtası koydum 6 yumurtada çıktı, tavuk yanılmıyorsam35 civarı koydum , 22 civarı çıktı,

ayrıca almak isterseniz uygun fiyata satabilirim, hobi amaçlı küçük makine aldım kendime Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.