Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

VahŞi Hayat

Başlatan Murat Gülcek, 20 Mart 2016, 14:23:58

« önceki - sonraki »
Bugün çok üzgünüm arkadaşlar.
Uzun müddet önce kümeslerim ve köpeklerim arasında ki bağı engellemiştim.
Fakat bugün zincirini kopartan bir köpeğim, büyük bir enerji göstererek kümeslerden birine girmiş.
Bir köpeğin tavukları boğmak için bu kadar enerji sarfetmesi gerçekten çok ilginç.
Mustafa abiden aldığım 7 tavuk 2 horoz olan paçalılarımın hepsini boğmuş maalesef.
Light brahmalarımdan da hasta olanları ayırmıştım onları da yok etmiş.
Tüylerim diken diken oldu inanın.
Dövsem anlamaz sövsem anlamaz.
Moralim acayip bozuk.
Mesajı Paylaş

Smyrna Rottweiler Kennel

http://www.kuluckadunyasi.com
  • Gösterim 3,808 
  • Diğer Canlı Türleri
  • 6 Yanıtlar

Allah kolaylık versin Murat Bey😔😔... Mesajı Paylaş
So You Wanna Play With Magic 😉

geçmiş olsun murat bey. Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Çok geçmiş olsun murat bey üzücü bir durum.Aslında ilk baştan bu tip saldırganlık gösteren köpekleri ya çok çok sağlam bağlamalı ya da tavuklarla iyi anlaşan ırklar beslemeliyiz... Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Gecmis olsun abi.
Mesajı Paylaş
zor yola kolay insanlarla çıkılmaz...

Köpeği kullanacağınız alana göre ırk tercihi yaparsaniz iyi olur murat bey heyecanlı oyunu seven ve av tipi köpekler tavuk bekciliginde maalesef böyle sorunlara yol acabiliyorlar...ben bizim Safkan yerli çoban kopeklerimizden yanayım her zaman bir tane kangal Akbaş veya malakli 4 tane rott un yaptığı işi tek başına yapar... geçmiş olsun ... Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Arkadaşlar ben rottweiler yetiştiricisiyim.
Elimde yaklaşık on tane kadar irili ufaklı rottweiler var.
Tavuklarıma saldıran da şuan gebe olan bir köpekti.
Tavukları köpeklerden sonra edindiğim için tüm köpeklerimi tavuklara alıştırmak maalesef imkansız.
Bir çok kümeste önlemimi almıştım fakat buraya girmek için resmen çaba harcamış.
Sağlık olsun ama insan duygusal olarak bağlanıyor tavuklarına.
Tavuk yada yumurta önemli değil, duygusal çöküntü en kötüsü, Allah kimseye vermesin.
Hepinize iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. 
Mesajı Paylaş
Smyrna Rottweiler Kennel

http://www.kuluckadunyasi.com

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.