Google

CİVCİVİN GELİŞİM EVRELERİ (RESİMLİ)

Başlatan Abdurrahman Seven, 18 Mart 2012, 10:59:09

« önceki - sonraki »
İLGİNÇ...  :D

Mesajı Paylaş

[pre] [color=blue][size=12pt][font=georgia] :) Dikkat KanatlıSever Var! :)[/font][/size][/color]

[/pre]
  [url=http://aseven97@hotmail.com]aseven97@hotmail.com[/url]
  • Gösterim 19,236 
  • El Yapımı Kuluçka Makineleri
  • 19 Yanıtlar

Eline sağlık teşekkürler Abdurrahman. Mesajı Paylaş

Çok Güzel Çalışma Tşk. Mesajı Paylaş

Önemli değil... :) Mesajı Paylaş
[pre] [color=blue][size=12pt][font=georgia] :) Dikkat KanatlıSever Var! :)[/font][/size][/color]

[/pre]

Gerçekten çok güzel bir paylaşım. Mesajı Paylaş

Paylaşım için teşekkürler Mesajı Paylaş
77 Yalova

ey yumurtaya can veren ALLAH IM ... Mesajı Paylaş

Elinize sağlık, hiç bukadar ayrıntılı görmemiştim.Teşekkür ederim. Mesajı Paylaş
Tepebaşı/ESKİŞEHİR
0 544 521 15 93
burakyi@hotmail.com

İnsanların faydalanması için, Allah (c.c) 21 günde bu canlıyı yaratıyor ya, ne kadar şükretsek azdır.

Bende bu kadar ayrıntılı ilk defa gördüm. Mesajı Paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=aUO3E2h91oc Mesajı Paylaş
herşey cücükler için

bu fotoğrafları çekmek için kaç civciv öldürdüler? Mesajı Paylaş
Cep: 0538 935 36 02  Facebook: www.facebook.com/Kurdishp Bismil/Diyarbakır

Bu görüntüler labaratuar ortamında çekilmiştir, kullanılan sistem, mekanizma ve malzemelerle gördüğünüz üzere (tek civciv) gelişimini tamamlamış, büyük ihtimalle sorunsuz dünyaya gelmiştir... Ha yok mu cana kıyan? Tabiki var... Hiçbir araştırma teşebbüsünde bulunmadan onlarca cana kıyıyorlar... Mesajı Paylaş

[/pre]

nerden biliyorsun tek civciv olduğunu? bence aynı cisnte renkte yumurtaları kırıp kırıp foto çekmişler.... çünkü bir civcivin kabuksuz gelişimi imkansızdır bence Mesajı Paylaş
Cep: 0538 935 36 02  Facebook: www.facebook.com/Kurdishp Bismil/Diyarbakır

Bir civcivin kabuksuz olarak gelişip, büyümesi bencede olanaksız burada binlerce insanın merak edipte denemeye çalıştığı bir olayı bir kişi denemiş ve 19 cana mâl olmuş. Ama bu insan bu fotoğrafları çekmemiş olsaydı herkes kendince yumurta kırıp civcivin gelişimini izlemeye kalkardı. Ve yüzlerce hatta binlerce civcivin canına kıyılmış olurdu. Ama şimdi ise 19 civciv ile herkesin merakı ortadan kalktı. Artık kimse evinde denemez heralde.  İnşaallah açıklaya bilmişimdir Yusuf kardeşim.  :D

Bu arada teşekkürler Abdurrahman :D
Mesajı Paylaş
Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur.
Konfüçyüs

Arkadaşlar günümüzde ki şartlarda bu olay o kadarda imkansız değil. Bu resimleri bilmem ama kabuksuz bir şekilde laboratuvar ortamında gelişme imkanı var işte kanıtı: http://www.youtube.com/watch?v=NJfbfm6uZzc Mesajı Paylaş
77 Yalova

enteresan  :o
Mesajı Paylaş
herşey cücükler için

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Arkadaşlar günümüzde ki şartlarda bu olay o kadarda imkansız değil. Bu resimleri bilmem ama kabuksuz bir şekilde laboratuvar ortamında gelişme imkanı var

Evet çok ilginç ancak gelişmesi olanaklı olabilir :) ancak tüylenip büyümesi için daha bir 10 sene daha geçmesi gerek. :D

İyi günler.. Mesajı Paylaş
Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur.
Konfüçyüs

Sadece duyduğumu söylüyorum.. vatandaşın biri yumrtayı kırmıs seffaf bağırdağın içine koymus.. üstünü folyoyla kapatıp igneyle hava delikleri açmıs ve makinaya koymus böylece gelişimi izlemis Mesajı Paylaş

ooo vay be helal olsun o arkadaşa Mesajı Paylaş
herşey cücükler için

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Sadece duyduğumu söylüyorum.. vatandaşın biri yumrtayı kırmıs seffaf bağırdağın içine koymus.. üstünü folyoyla kapatıp igneyle hava delikleri açmıs ve makinaya koymus böylece gelişimi izlemis

Bende öyle bişey duymuştum ancak sonucu ile ilgili bilgiye rastlamamıştım. Mesajı Paylaş
Konfüçyüs

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.