Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

UPS (Acil)

Başlatan Ercin Dedeoglu, 24 Temmuz 2013, 22:44:44

« önceki - sonraki »
Merhaba arkadaşlar,
Nestbox 120 makinamı kurdum. 5 gündür test ediyorum. Fakat bugün 4 saatlik elektrik kesintisi ardından üstüme bir gerilim oturdu. Korku filmi çevirdim resmen.

Yarın Türkiye'nin çeşlitli illerinde n ve 1 haftaya kadar da yurtdışından toplam 120 adet yumurta gelecek ve yükleme yapacağım.

Benim acilen olası bir elektrik kesintisi ne karşı önlem almam lazım.

Nestbox 120 için resmi sitesinde Toplam Güç = 175 W
gibi bir değer verilmiş.

Bana bir çeşit UPS önerebilir misiniz? Önümüz de bayram Jeneratör alsam diycem fakat evde 3-4 gün olmayınca kim marş edecek. Ondan tam otomatik bir UPS'e ihtiyacım var.

Acil yardımlarınızı bekliyoru m? Mesajı Paylaş

• Gösterim 3,879 
  • Markalı Kuluçka Makineleri
  • 2 Yanıtlar

Erçin bey kusura bakmayın bu iletinizi şimdi farkettim. Makineniz için 2000 VA lık bir online veya line özellikli UPS işinizi görecektir. Markaları çok incelemedim ama alırken aramanız gereken özellik bence 2000 VA olması olacaktır. Daha küçükleri de işinizi görebilir ama kesinti süresi 20-22 saat olursa işiniz zorlaşır. Makineniz hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com

teşekkürer Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.