Google

Markalı Kuluçka Makinası Hakında Yardım

Başlatan Fuat SENER, 15 Ocak 2015, 00:00:53

« önceki - sonraki »
Öncelikle hayıırlı aksamlar arkadaşlar bir süredir full otomatık bütcemi fazla zorlamaycak bir makiiina arastırmaktayım ve 2 makına arasında kararsız kaldım 1. makina Çimuka CT 90 SH  2. makina ise fındık kuluçkanın 150 Yumurtalık FULL Otomatik Kuluçka Makinası sizce hangisi daha iyi arkadaşlar Mesajı Paylaş

TrakyaLı
  • Gösterim 6,798 
  • Markalı Kuluçka Makineleri
  • 19 Yanıtlar

Çimuka çok övülen bir marka tavsiye edebilrim kendi adıma gönül rahatlığı ile. Diğer firmanın makinaları ile ilgili bir bilgim yok kullanan arkadaşlarımız varsa yardımcı olacaklardır. Mesajı Paylaş

teşekürler abim Mesajı Paylaş
TrakyaLı

Çimukayı öneririm... Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

tşk Mesajı Paylaş
TrakyaLı

Hazır cıhaz alıcaksanız cimuka tecrübesiyle önde derim. Fakat el yapımının hala daha kaliteli çalıstıgını dusunuyorum
Mesajı Paylaş
Hobby Zaman öldürmek değil; Hayata zaman ayırmaktır..

info@saf-kan.com

merhaba. şu anda çimuka 90sh kullanıyorum ve çok memnunum. diğer markayı kullanıp memnun olan arkadaşlarda var tabi. Mesajı Paylaş
SİLVER,SPLASH,BLUE LACED WYANDOTTE
LIGHT BRAHMA (Q7) , DARK BRAHMA (KARA OĞLAN) , LIGHT SUSSEX , SULTAN , İSPENÇ...
544 638 88 77 -HoBi PARK-ANTALYA-

Hayırlısı ile Siparisi Verdim  Çimuka CT 120 SH Aldık Mesajı Paylaş
TrakyaLı

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Mesajı Paylaş

Hayırlı olsun. Mesajı Paylaş

Çok iyi makine kesınlıkle memnun kalırsınız, ben cok memnunum o modelden... Mesajı Paylaş

öncelikle tavsiyelerde bulunan arkadaşlara tessekür ederim Mesajı Paylaş
TrakyaLı

hayırlı olsun Mesajı Paylaş

hayırlı olsun güzel makina ben de yeni aldım. çok güzel gidiyor şu an için ayın üçünde çıkmlar başlayacak o zaman göreceğiz randımanını Mesajı Paylaş
Ya Çare Sizsiniz Yada Çaresizsinizdir.

cıkım randımanı hakında payasımda bulunursanız gercekten sevınırım Mesajı Paylaş
TrakyaLı

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
cıkım randımanı hakında payasımda bulunursanız gercekten sevınırım
çıkımlar başlasın seve seve veririm fuat bey Mesajı Paylaş

bendeb 120 lik aldım çok memnunum hayırlı olsun Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
bendeb 120 lik aldım çok memnunum hayırlı olsun
sizede hayırlı olsun doğan bey Mesajı Paylaş

iyi tercih hayırlı olsun Mesajı Paylaş

tüm iyi dileklerde bulunan arkadaşlara sonsuz tesekürler ederim Mesajı Paylaş
TrakyaLı

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.