Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Yeni Kuluçka Makinam

Başlatan kadir aydın, 12 Ocak 2015, 18:20:22

« önceki - sonraki »
Öncelikle Hayırlı Olsun Bende Bu Makınadan Siparıs Verdim 10 Gün içinde Teslim Edilir Dediler  Büyük Bir Merakla Beklemekteyım Mesajı Paylaş
TrakyaLı

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Öncelikle Hayırlı Olsun Bende Bu Makınadan Siparıs Verdim 10 Gün içinde Teslim Edilir Dediler  Büyük Bir Merakla Beklemekteyım
sizede hayırlı olsun yeni makinanız ben çıkım makinası olarak kullanmak için aldım amma şu an 120 yumurtayı yükledim gelişim ve çıkım olarak performansını kontrol ediyorum. şu ana kadar gözlemim makina içinde bulunan 3 gözlü nem tavasını susuz bırakmazsanız ısı 37.7 de sabit kalıyor.  makina pid modunda çalışıyor. elimde çok kalite diğital termometre var onunla ısı kontrolu yaptım makinanın üst alt köşelerine ısı 38 derece sabit Mesajı Paylaş
Ya Çare Sizsiniz Yada Çaresizsinizdir.

hayırlı olsun güle güle kullanın Mesajı Paylaş

hayırlı olsun güle güle kullanın
teşekkür ederim yusuf bey Mesajı Paylaş

güle güle kullanın inşallah bol çıkımlar olsun Mesajı Paylaş

güle güle kullanın inşallah bol çıkımlar olsun
teşekkür ederim doğan bey Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.