Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Makine Içindeki Civciv

Başlatan Mehmet Kuru, 01 Temmuz 2015, 00:25:40

« önceki - sonraki »
Selam arkadaşlar,
1)çıkım sepetine alınıpta çıkan tavuk civcivlerinin 72 saate kadar sepette makine içinde durabildiğini duymuştum. aynı durum keklik ve sülün civcivleri içinde geçerlimidir? pazartesi gecesi çıkmış olan keklik civcivlerimi makinenin kapağını açıpta nemini kaçırmamak için hala makineden almadım,çıkımın tam olarak tamamlanmasını bekliyorum fakat çıkan civcivlerinde makinenin içinde ölmesini istemiyorum.sizce daha ne kadar dayanabilirler?
2) 7/6/2015 makineye yüklediğim keklik ve sülün yumurtalarından keklikler neredeyse tamamen çıktılar fakat sülün yumurtalarında en ufak bi çatlama yok. ben keklik ve sülün civcivlerinin 24 günde çıktığını biliyordum acaba yanlışmı biliyorum?sülünler dahamı uzun sürede çıkıyor? Mesajı Paylaş

• Gösterim 2,549 
  • Soru & Cevap
  • 1 Yanıtlar

Yumurtadan çıkan her kanatlinjn birsey yemeden 3 gün dayandığını biliyorum zaten cikiminiz bu süre içerisinde tamamlanacaktir Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.