Google

Bıldırcın Kafesim_ Vitrinden Süper Lüx

Başlatan SELİM ALP TEPEGÖZ, 03 Mayıs 2016, 00:51:04

« önceki - sonraki »
Ev yapımı kafesimi buyrun Mesajı Paylaş

• Gösterim 3,765 
  • Üyelerimizin Kümesleri
  • 11 Yanıtlar

Bitmiş hali Mesajı Paylaş

Ve biraz da teknoloji Mesajı Paylaş

Nipel 2 li suluk,  95 cm yemlik, yumurta eğimi ve gübrelik de tamam Mesajı Paylaş

Yumurta yemi CP Mesajı Paylaş

48. Günün sonunda ilk yumurta nihayet Mesajı Paylaş

😊😊😊 Mesajı Paylaş

Maşallah Mesajı Paylaş
Smyrna Rottweiler Kennel

http://www.kuluckadunyasi.com

Maşallah Selim bey. Evde atılacak olan vitrin, sizin için gayet kullanışlı bir kafes olmuş. Bol bereketli olur inşallah. Mesajı Paylaş
Light Sussex, Colombian Buff Brahma, Blue Laced Red Wyandotte.

elinize saglik. benimde 11 günlük civcivlerim var bildircin. 17 taneden 9 tane kaldi. öldüler hep. nedeninide anlayamadim. yerleri 35 36 derece sicak. ferah ortam. Mesajı Paylaş

Ahmet bey.

Öncelikle civcivler için üzüldüğümü belirtmek isterim.

Bende hobi olarak yeni başladım bu işe. Yaptığım araştırmalar üzerine 20-25 günlük olarak aldım bıldırcınları.

Kafeste ısıtma yapmadım.Ortam sıcaklığı 10 C ile 25 arasında sürekli de değişiyor.Henüz bir kaybım yok çok şükür. 45. gün de de yumurta almaya başladım.
Civciv bakımı konusunda tecrübeli arkadaşların size yön vereceğini umut ediyorum.

Mehmet bey ve Murat bey e de iyi dilekleri için teşekkür ediyorum. Mesajı Paylaş

Gönül ister ki aşağıdaki kafese sahip olup rahat ve keyifli bir şekilde kuşları yaşatmak.

ama kısmet te neyse o oluyor. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.