Google

çevirme Sistemi, 3 Kat

Başlatan samet ipşir, 24 Mart 2016, 23:05:23

« önceki - sonraki »
[IMG]http://i63.tinypic.com/15qdap4.jpg[/img]
[IMG]http://i64.tinypic.com/2ef81sl.jpg[/img]
[IMG]http://i65.tinypic.com/dqm538.jpg[/img]

Biraz daha gelistirdim arkadaslar . Yapacak arkadaslar icin ornek olur insallah.
Yanliz motor daha güçlü olmasi lazim elimde bu motor oldugu icin bunu kullandim Mesajı Paylaş

zor yola kolay insanlarla çıkılmaz...
  • Gösterim 6,589 
  • Makinede Çevirme Sistemi
  • 12 Yanıtlar

Maşallah kardeşim eline sağlık... Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Maşallah kardeşim eline sağlık...
Sagol abi elimden geldigi kadar biseyler yapiyoruz sistem hic sorunsuz calisiyor yanliz soyledigin gibi motor guclu olsa daha ii olur.

Buzdolabindan yaptigim makinemdede bugun 9. Gun sicaklik lamba sondukten sonra 0.2 deger artmaya basladi baslarda bole bisorun yoktu Mesajı Paylaş

Eline sağlık.Evet motor daha güçlü olması lazım.Malum yumurta yüklenince sürtünmeler artacaktır. Mesajı Paylaş
*Yay gibi eğri olup elde tutulmaktansa ok gibi doğru olup uzaklara atılmayı tercih ederim.

*Başarı azimle yapılan her işin sonucudur.

*El yapimi kuluçka makinası hakkında her şey.

www.kuluckadunyasi.com
aalsay_1980@windowslive.com

Bir şey merak ettim boruları ince ince ne ile kestin acaba
Mesajı Paylaş
*Yay gibi eğri olup elde tutulmaktansa ok gibi doğru olup uzaklara atılmayı tercih ederim.

*Başarı azimle yapılan her işin sonucudur.

*El yapimi kuluçka makinası hakkında her şey.

www.kuluckadunyasi.com
aalsay_1980@windowslive.com

Sagol abi elimden geldigi kadar biseyler yapiyoruz sistem hic sorunsuz calisiyor yanliz soyledigin gibi motor guclu olsa daha ii olur.

Buzdolabindan yaptigim makinemdede bugun 9. Gun sicaklik lamba sondukten sonra 0.2 deger artmaya basladi baslarda bole bisorun yoktu

Makinenin durduğu yer ve oda sıcaklığı çok önemli.Isı 37,5 e ayarlı ve 0,2 derece artışla 37,7 den yukarı çıkmıyorsa sıkıntı olmayacaktır... Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Buzdolabindan yaptigim makinemdede bugun 9. Gun sicaklik lamba sondukten sonra 0.2 deger artmaya basladi baslarda bole bisorun yoktu

Makinenin durduğu yer ve oda sıcaklığı çok önemli.Isı 37,5 e ayarlı ve 0,2 derece artışla 37,7 den yukarı çıkmıyorsa sıkıntı olmayacaktır...
oda sicakligi abi 23 derece 37.9 a kadar cikiyo bazen . İlk gunler boyle yapmiyodu . Emriyo olustugu icin olabilirmi. Artik 37.7 de kalsa bile 37.5 a gelene kadar bayagi sure geciyo. Hava giris cikis deliklerini arttirmayi dusunuyorum Mesajı Paylaş

Makinenin durduğu yer ve oda sıcaklığı çok önemli.Isı 37,5 e ayarlı ve 0,2 derece artışla 37,7 den yukarı çıkmıyorsa sıkıntı olmayacaktır...
oda sicakligi abi 23 derece 37.9 a kadar cikiyo bazen . İlk gunler boyle yapmiyodu . Emriyo olustugu icin olabilirmi. Artik 37.7 de kalsa bile 37.5 a gelene kadar bayagi sure geciyo. Hava giris cikis deliklerini arttirmayi dusunuyorum

Embriyo gelişiminde çok fazla ısı yükselmesi görülmez,havalandırma deliklerini genişletmek ya da 1-2 adet fazlalaştırmakta fayda vardır.Bu arada ampüllerin 2 side aynı wat olmalı  ;) Mesajı Paylaş

Bir şey merak ettim boruları ince ince ne ile kestin acaba
abı kusura bakma sabah telefondan girdigim için görmemişim yazdıgını.
alüminyum daire testere ile kesiyotum 2 mm 
dıs kasnagı alüminyum kompozıt
[IMG]http://i63.tinypic.com/15noawn.png[/img] Mesajı Paylaş

oda sicakligi abi 23 derece 37.9 a kadar cikiyo bazen . İlk gunler boyle yapmiyodu . Emriyo olustugu icin olabilirmi. Artik 37.7 de kalsa bile 37.5 a gelene kadar bayagi sure geciyo. Hava giris cikis deliklerini arttirmayi dusunuyorum

Embriyo gelişiminde çok fazla ısı yükselmesi görülmez,havalandırma deliklerini genişletmek ya da 1-2 adet fazlalaştırmakta fayda vardır.Bu arada ampüllerin 2 side aynı wat olmalı  ;)
saol abim 2 tane 40 lık la degiştirdim.matkap getirdim eve birazdan hem giriş hemde cıkıs delıiklerini arttırcam.ilk defa buzdolabından yapıyom artık tecrube. Mesajı Paylaş

Eline sağlık.Evet motor daha güçlü olması lazım.Malum yumurta yüklenince sürtünmeler artacaktır.
saol teşekkurler abi. sürtunme tabiki oluyo ama en ufak zorlanma yok.bütün ölçüleri elımden geldigi kadar milimetrik yapmaya çalıştım .kasma zormala olmuyo.kucucuk bi kuvvetle hepsi dönüyo.önemlı olna zaten bütün ölçüler aynı olmasılazım. Mesajı Paylaş

Elinize saglik cok güzel olmuş.
Market yumurtasi olabilir full yukleyin bi 1 saat 3 dk arayla falan dondurme test edin. Taşiyacakmi bakin Mesajı Paylaş

Elinize saglik cok güzel olmuş.
Market yumurtasi olabilir full yukleyin bi 1 saat 3 dk arayla falan dondurme test edin. Taşiyacakmi bakin
Tskler. Full doldurup 1 saat den fazla surekli calistirdim bi sıkıntı olmadi. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.